Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Celostátní akce SKIP Archiv Knížečky Miloše Kratochvíla z nakladatelství Triton

Knížečky Miloše Kratochvíla z nakladatelství Triton

Vážené a milé dámy v mých oblíbených knihovnách!

Pokud máte ještě pořád rády mé knížky a líbí se Vám edice nakladatelství Triton Laskavé čtení, kterou jsme loni s Markétou Vydrovou otevřeli tituly Modrý Poťouch a Mikuláš, Ježíšek, pan Vrána a my, mám pro Vás zajímavou zprávu.

Majitel Tritonu MUDr. Stanislav Juhaňák přichází s dalším buditelským a osvíceným počinem. Vydává malé knížky pohádek a laskavých příběhů za cenu nižší, než je cena jedné limonády - 5 korun. Pokud vím, původním záměrem bylo potěšit trochou hezkých slov a obrázků děti v nemocnicích, ozdravovnách, ústavech, sociálně slabém prostředí a podobně. Jenže laskavých příběhů za vlídnou a nezatěžující cenu je nedostatek všude. Vím, jaké problémy máte v knihovnách a že jste vděčné za každou pomoc, kterou můžete malé čtenáře nějak potěšit. Miniknížky a vstřícnost pana Juhaňáka, kterou už možná některé z Vás znáte, Vám mohou pomáhat při čtenářských soutěžích a. A co Vám tu budu vypisovat, znám Vás, a vím, kolik nápadů máte a kolik akcí děláte.

Srdečně Vás s úctou a obdivem zdraví

Miloš Kratochvíl
Slunečná 641
252 28 Černošice
tel.: +420 251 641 175
mobil: +420 606 866 020

milos.kratochvil@centrum.cz

Kontakt: paní Milatová

distribuce2@triton-books.cz

U případné objednávky oznamte, že se jedná o knihovnu (neziskovou organizaci) a knihy chcete po 5 Kč! Cena v internetovém obchodě je 15 korun.
Akce dokumentů

Už jsem čtenář