Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Celostátní akce SKIP Archiv Den pro dětskou knihu 2012

Den pro dětskou knihu 2012

— Kategorie:

Svaz knihovníků a informačních pracovníků ČR vyhlašuje šestý ročník akce Den pro dětskou knihu na sobotu 1.prosince.

Logo DDK pro vaši potřebu si můžete stáhnout z http://goo.gl/YHQew. SKIP ve spolupráci s firmou CEIBA pro tuto akci vydává krásné leporelo - Desatero malého čtenáře, které v počtu 100 ks získá prvních sto knihoven, které své akce k DDK 2012 zaregistrují na http://goo.gl/T5qqi.

Ukázka z leporela

Leporelo_rub_m.jpg

Desatera MČ jsou k dispozici zájemcům u nás v Klementinu. První verze Desatera MČ vznikla v knihovně v Hrabůvce, kolegyně chtěly dětem pomoci zorientovat se v pravidlech, která v knihovně platí. Aktuální verze Desatera MČ vznikla ve spolupráci Knihovny města Ostravy a animátora a výtvarníka Milana Lesniaka http://www.csfd.cz/tvurce/60439-milan-lesniak/. Využít jej lze různě, ať už jako upoutávku pro „zatím nečtenáře“, knihovní řád pro malé čtenáře, apod. Více na http://www.dendetskeknihy.cz/

Logo DDK pro vaši potřebu si můžete stáhnout z http://goo.gl/YHQew. SKIP ve spolupráci s firmou CEIBA pro tuto akci vydává krásné leporelo - Desatero malého čtenáře, které v počtu 100 ks získá prvních sto knihoven, které své akce k DDK 2012 zaregistrují na http://goo.gl/T5qqi. Ukázka z leporela je v příloze. Desatera MČ jsou k dispozici zájemcům u nás v Klementinu.

První verze Desatera MČ vznikla v knihovně v Hrabůvce, kolegyně chtěly dětem pomoci zorientovat se v pravidlech, která v knihovně platí. Aktuální verze Desatera MČ vznikla ve spolupráci Knihovny města Ostravy a animátora a výtvarníka Milana Lesniaka http://www.csfd.cz/tvurce/60439-milan-lesniak/. Využít jej lze různě, ať už jako upoutávku pro „zatím nečtenáře“, knihovní řád pro malé čtenáře, apod.
Více na http://www.dendetskeknihy.cz/

Více informací o této události...

Událost
  • Celostátní akce
Čas 01.12.2012
od 12:00 am do 12:00 am
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)