Nacházíte se zde: Úvod Regiony 01 Praha Členství Kdo je členem a přihlášení

Kdo je členem a přihlášení

Kdo se může přihlásit

Individuálním členem SKIP se může stát každý občan České republiky, který je nebo byl profesně činný v knihovnách a informačních střediscích nebo je studentem knihovnických a informačních škol.

Institucionálním (kolektivním) členem SKIP se může stát každá knihovna nebo informační středisko (popř. instituce, v jejímž rámci knihovna či informační středisko působí) a také pracoviště sloužící knihovnické a informační profesi.

Podrobnosti jsou k dispozici v rubrice Kdo se může stát členem SKIP.

Aktuální přehled institucionálních členů pražské organizace SKIP a informace o počtu individuálních členů najdete v rubrice O nás zde.

Jak se přihlásit

Do SKIP se (jako individuální i kolektivní člen) můžete přihlásit online, stačí vyplnit přihlašovací formulář. Ve formuláři je potřeba vyplnit všechny položky označené hvězdičkou. Hlásíte-li se do naší pražské organizace, v položce Kraj zvolte Hlavní město Praha.

Přihlášky jsou následně zpracovány výborem pražské organizace. Její zástupce Vás následně informuje Vás o rozhodnutí o přijetí (nebo nepřijetí) do pražské organizace.

Seznamy členů

Seznam členů výboru pražské organizace SKIP, zastoupení v komisích, seznam institucionálních členů a další naleznete v sekci O nás.

Akce dokumentů

Přihláška

Facebook

Bulletin SKIP

Wikipedie

Knihovnické akce