Nacházíte se zde: Úvod Odborné orgány Sekce vzdělávání Besedy / přednášky - stránka pro odesílání nabídek

Besedy / přednášky - stránka pro odesílání nabídek

Cílem přehledu Besedy/Přednášky je jednak poskytnout možnost lektorům a expertům nejrůznějších specializací nabídnout své lektorské služby knihovnám, jednak naopak poskytnout knihovnám přehled o existující nabídce témat vzdělávacích aktivit (besed, přednášek), která je možno po dohodě s konkrétním lektorem realizovat v knihovně.

Přehled má dvě části:

  1. interaktivní formulář, do něhož můžete vkládat své osobní nabídky na realizaci přednášek či besed, které jste schopen/schopna nabídnout jako lektor/ka knihovnám, ať už pro veřejnost obecnou, nebo pro veřejnost odbornou (pro knihovníky). V tomto případě je třeba vyplnit všechny uvedené rubriky s výjimkou rubriky „jiné“, jejíž vyplnění je fakultativní.
    Pro určení tématické oblasti přednášky doporučujeme vybrat charakteristiku z následujícího seznamu: Akvizice; Zpracování; Ochrana fondu; Služby; Historické fondy; Digitalizace; Informační technologie; Teorie, historie a vývoj oboru; Práce s dětmi; Hudební knihovnictví; Osoby se specifickými potřebami (handicap, multikulturní výchova atp.); Zahraniční zkušenosti; Psychologie, komunikace; Literatura; Management, marketing…; Legislativa

  2. existující nabídku témat pro vzdělávací aktivity (přednášky, besedy)

Jakoukoliv případnou pozdější změnu (kontaktní údaje apod.) pošlete prosim na e-mailovou adresu: roman.giebisch@nkp.cz

Ať už jste na straně lektorů, nebo těch, kteří lektory potřebují, předpokládáme, že by tato báze mohla být pro vaši další práci praktickou pomůckou.

Akce dokumentů

Přihláška

Facebook

Bulletin SKIP

Wikipedie

Knihovnické akce