Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Celostátní akce SKIP Archivy, knihovny, muzea v digitálním světě

22. konference Archivy, knihovny, muzea v digitálním světě 2021

— Kategorie:

1. až 2. prosince 2021 v konferenčním sále Národního archivu v Praze, Archivní 4, Praha 4 – Chodovec. Konference je věnována problematice spolupráce archivů, knihoven, muzeí, galerií a památkové péče při využívání informačních a komunikačních technologií pro ochranu a zpřístupnění kulturního dědictví.

Svaz knihovníků a informačních pracovníků ČR, Národní archiv, Národní knihovna ČR.

Zájemci o přednesení odborných příspěvků mohou své příspěvky (název příspěvku, stručná anotace) ohlásit do 30. 9. 2021 na adresu: vit.richter@nkp.cz.

V současné době připravujeme konferenci jako fyzické setkání. V případě zhoršení pandemické situace se konference uskuteční v online prostředí.

Program celé konference bude zveřejněn počátkem října 2021.

Kontaktní osoba

Vít Richter
vit.richter@nkp.cz
tel.: 221 663 338, 603 223 627

Dopravní spojení

Mapa

 • Nejlépe metrem trasa C směr Háje, potom ze stanice OPATOV autobusem č. 213 (směr vozovna Kobylisy) do stanice Chodovec nebo autobusem č. 136 do stanice Chodovec.
 • Nebo ze stanice metra CHODOV autobusem č. 115 do stanice Chodovec.
 • Nebo ze stanice metra C HÁJE autobusem č. 170 (směr Pražská čtvrť), stanice Chodovec.
 • Trasa metra A ze stanice ŽELIVSKÉHO autobusem č. 213 do stanice Chodovec.
 • Nebo trasa A stanice SMÍCHOVSKÉ NÁDRAŽÍ autobusem č. 125 (směr Skalka) do stanice Chodovec.
 • Autem po výpadovce směr Brno:
  • Po výpadovce na odbočku směr Kutná Hora (Chodov, Spořilov, Horní Roztyly) (přímo u této odbočky je OBI) po cca 200 m – je další, světelná, křižovatka, zde doprava (směr Kutná Hora), pak stále po hlavní silnici až k odbočce na Vršovice (doleva) - toto je poslední světelná křižovatka, po odbočení na Vršovice cca po 150m doprava (1. doprava), dále rovně a první opět doprava (kolem Top hotelu Praha), za konečnou autobusu opět doprava (to už je ulice Archivní) – dále kolem barevné budovy na parkoviště.
 • Autem po D1 ve směru od Brna:
  • Exit na 1. km z D1 – Opatov – kolem stanice metra Opatov na kruhový objezd (Litochlebské nám.), po kruhovém objezdu odbočit 3. výjezdem (směr Chodovec, Spořilov), odtud na druhém sjezdu doprava (kruhový objezd), zde prvním výjezdem doprava a na první křižovatce (ne světelné) doleva dole rovně a za servisem Mercedes (za příčným prahem) doleva – Archivní ulice – dále kolem barevné budovy na parkoviště.
Událost
 • Konference
Čas Úterý 01.12.2020 00:00 do
Středa 02.12.2020 00:00
Místo Praha
Jméno
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)