Nacházíte se zde: Úvod Aktuality Archiv aktualit Už jsem čtenář - Knížka pro prvňáčka 2019/2020

Už jsem čtenář - Knížka pro prvňáčka 2019/2020

Vážené kolegyně a kolegové,

SKIP ČR vyhlašuje dvanáctý ročník projektu na podporu čtenářské gramotnosti Už jsem čtenář - Knížka pro prvňáčka. Cílem projektu je rozvoj čtenářských návyků žáků již od prvního ročníku školní docházky. Do projektu přihlašuje letošní žáky prvních tříd základních škol veřejná knihovna ve spolupráci se školami v místě působnosti knihovny. Veřejná knihovna musí být institucionálním členem SKIP ČR. Ve školním roce 2019/2020 je to kniha spisovatelky Lenky Rožnovské a ilustrátorky Andrey Popprové – Katka a klokan ze šuplíku.

Knihovnám a školám nabízíme možnost zakoupit jakýkoliv počet knížek za velmi přijatelnou cenu (20 Kč/kus). Tento údaj bude uveden v přihlášce do projektu, prosíme o jeho vyplnění - https://www.skipcr.cz/akce-a-projekty/formulare/knizka-pro-prvnacka-prihlaska-a-objednavka. Pokud zásilka bude fakturována knihovně, tak poštovní činí 0 Kč, pokud bude fakturována škole, tak poštovné činí 90 Kč.

Veškeré nové informace o průběhu projektu budou průběžně uveřejňovány na webu SKIP a rozesílány prostřednictvím konference Andersen. Knihovny do projektu přihlášené naléhavě žádáme, aby se do elektronické konference Andersen přihlásily a průběžně sledovaly novinky o projektu uveřejněné.
Zabráníme tak křížení a ztrátě informací.

Objednávky - https://www.skipcr.cz/akce-a-projekty/formulare/knizka-pro-prvnacka-prihlaska-a-objednavka
Více informací na - https://www.skipcr.cz/akce-a-projekty/akce-skip/projekt-uz-jsem-ctenar-knizka-pro-prvnacka/

S pozdravem

Mgr. Roman Giebisch, Ph.D.
Národní knihovna ČR
Klementinum 190
110 00   Praha 1

Tel: +420/221 663 333
email: roman.giebisch@nkp.cz
www.nkp.cz

Akce dokumentů

Přihláška

Facebook

Bulletin SKIP

Wikipedie

Knihovnické akce