Nacházíte se zde: Úvod Aktuality Archiv aktualit Moje soukromí! Nekoukat, nešťourat!

Moje soukromí! Nekoukat, nešťourat!

Vážené paní, vážení pánové: děkujeme Vám za zaslání vítězného času, kterého dosáhl nejrychlejší „chodec“ Webowou diwočinou ve Vaší knihovně – pochopitelně při osvobození všech zakletých postaviček. Ty z Vás, kteří na zaslání vítězného času pozapomněli, prosíme, aby nám ho co nejdříve poslali, abychom mohli vyhlásit vůbec nejrychlejšího soutěžícího ze všech knihoven. Děkujeme.

Hra bude k dispozici i nadále, takže nic nebrání tomu, aby se s ní děti seznamovaly u Vás v knihovně i v budoucnu. Z důvodu ochrany autorských práv prosíme o umístění odkazem vždy na webové stránky www.wildwebwoods.org, kde jsou umístěny všechny jazykové mutace.

Obdrželi jsme od Vás podnět k tomu, abychom dali možnost i dětem ve věkové kategorii 7-10 let zúčastnit se soutěže „Moje soukromí! Nekoukat, nešťourat!“ v disciplině vytváření GIF se vzkazem pro některého z politiků „Chraňte naše i své soukromí!“, určenou pro děti a mládež od 11-18 let.

Zájem nás potěšil a museli jsme si jasně připustit, že i v tomhle věku už děti dokážou pracovat s počítačem často mnohem lépe než dospělí. A tak jsme se rozhodli otevřít ještě disciplinu vytváření GIF také pro děti ve věku 7-10 let. Zadání je úplně stejné jako pro ty starší.

Protože otevíráme tuto možnost se zpožděním, přidáváme dětem věkové kategorie 7-10 let deset dní na splnění úkolu - příspěvek nám mohou zaslat do 10. dubna 2011.

Děkujeme za ten dobrý podnět. Těšíme se na všechny příspěvky – ale na práce těch menších dětí jsme hodně zvědaví!

Zasíláme v příloze ještě jednou zadání soutěže.

Hezký víkend

PhDr. David Pavlát

zástupce tiskové mluvčí

Úřad pro ochranu osobních údajů
Pplk. Sochora 27
170 00 Praha 7
tel.: 234 665 484
fax: 234 665 505
e-mail:  david.pavlat@uoou.cz

Akce dokumentů

Přihláška

Facebook

Bulletin SKIP

Wikipedie

Knihovnické akce