Nacházíte se zde: Úvod Aktuality Archiv aktualit Kniha ti sluší 2018

Kniha ti sluší 2018

Od 23. 4. 2018 do 29. 4. 2018 proběhne opět celorepubliková kampaň ke Světovému dni knihy a autorských práv pod názvem Kniha ti sluší 2018. I letos s cílem trvale propagovat knihu jako součást života společnosti i jako nejvhodnější dárek.

kniha_ti_slusi.pngMilé kolegyně, milí kolegové z knihoven,
ráda bych Vás pozvala jako partnery do letošní kampaně Kniha ti sluší.

Co bude v kampani nového?
1. Hlavním letošním produktem bude „dárkový kupon na 15 % slevu u Vašeho knihkupce“, který bude možno v zainteresovaných knihkupectvích uplatnit v týdnu od pondělí 23. 4. 2018 (Světový den knihy a autorských práv) do neděle 29. 4. 2018.
2. SČKN vytvoří opět celoplošnou kampaň, letos s důrazem na sociální sítě - tentokrát s bychom chtěli komunikovat nutnost ochrany autorských práv. Pokusíme se tedy mnohem více zapojit spisovatele. Nabídneme web www.knihatislusi.cz včetně FB  jako platformu pro všechny konkrétní akce v knihkupectvích, školách i knihovnách.
3. Cílovou skupinou jsou hlavně „nepravidelní“ zákazníci knihkupectví. Kupon bude možno kromě stažení z webu akce www.knihatislusi.cz získat vystřižením z inzerce v  lifestylových časopisech. Předpokládaný objem je cca 800 000 výtisků.
4. Hlavní změnou je, že „dárek v podobě slevy“ tentokrát není plošný a neadresný, nárok vzniká až po předchozím seznámení s projektem – získáním kuponu.
5. Nově bude možné odměnit darováním kuponu - poukazu i věrné zákazníky – již vytištěné kupony nabídneme jako dárek pro čtenáře také knihovnám.
Opět očekáváme účast drtivé většiny kamenných knihkupectví.

Konkrétně pro knihovny tedy nabízíme:

1. Možnost získání vytištěných dárkových kuponů na 15 % slevu v knihkupectví , kterou lze uplatnit v týdnu akce, pro své čtenáře (objednávky posílejte na email tureckova@sckn.cz, zasílat kupony budeme cca od 10. března).
2. Možnost získání plakátu A3 či A1 s pozvánkou na akci – bude ke stažení na www.knihatislusi.cz nebo k vyzvednutí ve SKIPu.

S přáním hezkého dne

Mgr. Marcela Turečková
výkonná tajemnice SČKN
604 200 597
Drtinova 557/10
Praha 5, 150 00Akce dokumentů

Přihláška

Facebook

Bulletin SKIP

Wikipedie

Knihovnické akce