Kudy kam

Mendelova univerzita Brno, Zemědělská 1, 613 00. Budova Q (posluchárny Q01,Q02,Q03) GPS 16.6147197°E,49.2096178°N

Jak se k nám dostanete?

Městskou hromadnou dopravou:

  • když přijedete vlakem: ze zastávky Hl. nádraží tramvají č. 9 (směr LESNÁ, Čertova rokle) na zastávku Zemědělská. Cesta tramvají trvá 15 min., tzn., že Vám bude stačit jízdenka za 20,- Kč.
  • když přijedete autobusem:
    • Hlavní autobusové nádraží: zastávka Zvonařka tramvají č. 12 (směr Technologický park) na zastávku Hl. nádraží, zde přestoupit na tramvaj č. 9 (směr Lesná, Čertova rokle) na zastávku Zemědělská.  Cesta trvá 21 min. a budete potřebovat jízdenku za 25,-
    • Hotel Grand: ze zastávky Hl. nádraží tramvají č. 9 (směr LESNÁ, Čertova rokle) na zastávku Zemědělská. Cesta tramvají trvá 15 min., tzn., že Vám bude stačit jízdenka za 20,- Kč.

Místo konání, budova Q (zelená novostavba) se nachází nalevo od zastávky cca 300 m.


Zobrazit místo Valná hromada SKIP 2013 na větší mapě

Odkaz na aktuální jízdní řády:  http://jizdnirady.idnes.cz/brno/spojeni/

Autem:

  • od Prahy
    • po dálnici D1 směr Brno
    • Vyjeďte výjezdem 190 a zařaďte se na Bítešská/E461/R23 směrem na Svitavy/Výstaviště pokračujte po E461 – Mírně doleva na Žabovřeská/silnici 42 – Pokračujte po Královopolský tunel – Na rozdvojení se držte vpravo a pokračujte na Sportovní – Na rozdvojení se držte vlevo a zařaďte se na Sportovní – Pokračujte rovně na Drobného – Odbočte doleva na Erbenova – Pokračujte po Černopolní – Odbočte doleva na Zemědělská – Cíl bude vlevo – Zemědělská 1665/1
  • od Ostravy
    • po dálnici D1 směr Brno
    • Vyjeďte výjezdem 203 a zařaďte se na R50 směrem na Svitavy/Brno-centrum – Jeďte výjezdem na Praha/Bratislava/Svitavy/Židenice – Odbočte doprava na Gajdošova/silnici 42 –Odbočte doleva na Bubeníčkova –Pokračujte po Zábrdovická- Pokračujte po Cejl –Odbočte doprava na Vranovská –
      Na 1. odbočce odbočte doleva na Jugoslávská –Pokračujte polemická-Odbočte doleva na Zemědělská-Cíl bude vpravo -Zemědělská 1665/1
    • od Hradec Králové/Svitavy směr Brno
    • po silninci 36 a E461
    • Na rozdvojení se držte vpravo –Na rozdvojení se držte vlevo a zařaďte se
      na Sportovní- Pokračujte rovně na Drobného - Odbočte doleva na Erbenova - Pokračujte po Černopolní - Odbočte doleva na Zemědělská – Cíl bude vlevo Zemědělská 1665/1

Upozorňujeme, že v blízkosti univerzity je velmi málo míst k parkování a v areálu univerzity parkovat nelze.

Stravování:

Je zajištěno ve výdejně v areálu univerzity, vaří menza. V registračním formuláři zvolte jídlo (viz jídelní lístek). Po zaplacení u registrace obdržíte stravenku na zvolené jídlo.

Další možnost stravování v restauracích viz mapka.

Kávová přestávka:

Předkládáme nabídku rychlého občerstvení dodavatele Quido. Zajistí občerstvení dle našich požadavků a cenových možností SKIP. Ze sladkého doporučuje hodonínský koláček střední velikosti (svatební koláček je malý). Lépe než pití v pet lahvích je objednat vodu do džbánů. Dodavatel si bude účtovat 5,- Kč za osobu (podle námi nahlášeného počtu) a garantuje, že po celou dobu konání akce bude před posluchárnami dostatek vody.

Doprovodný program:

Prohlídka provozů Informačního centra a Ústřední knihovny – není třeba se registrovat, vytvoříme skupiny podle počtu zájemců operativně ve dny konání valné hromady.

Komentovaná prohlídka Botanické zahrady a arboreta http://arboretum.mendelu.cz/cz – na prohlídku je nutné se zaregistrovat v registračním formuláři při registraci na Valnou hromadu

Prohlídka vily Tugendhat - na prohlídku je nutné se zaregistrovat v registračním formuláři při registraci na Valnou hromadu

  • Technický okruh trvá 1,5 hodiny a zahrnuje obytné prostory i technické zázemí  - cena tohoto okruhu je 350,- Kč
  • Standard - prohlídka pouze obytných prostor, trvá 1 hod, cena 300,- Kč

Kulturní nabídka

Brněnské podzemí

Labyrint pod Zelným trhem

Návštěvníky zde čekají tajemná zákoutí středověkých chodeb a sklepů. Sklepy vznikaly pod jednotlivými domy od středověku po novověk. Sloužily zejména k uchovávání potravin, zrání piva a vína, ale byly i užitečné jako úkryt v době válek.
Návštěvník se dozví mnoho zajímavostí týkající se uschovávání potravin, poznatky o vývoji osvětlovadel používaných v podzemí.
Součástí prohlídky je alchymická laboratoř, připomínající lékaře, lékárníky a fyziky, kteří působili v Brně a proslavili město po celé Evropě.
Labyrintem provází průvodci návštěvníky po skupinkách (min. 5, max. 25 osob) každých 30 minut. Vstup do Labyrintu je ze Zelného trhu č. 21

Otevírací doba:
Pondělí zavřeno
Úterý - neděle - neděle 09:00 – 18:00 (První prohlídka je v 09:30 hodin. Poslední prohlídka se
Pátek koná vždy 30 minut před koncem otevírací doby.)

Cena:
Plné vstupné 160,-Kč
Studenti, senioři,
ZTP, ZTP/P 80,-Kč
Skupiny (nad 20 osob) sleva 10% pro tu kterou kategorii
Senior pasy 10% sleva ze základního vstupného
Kamera 50,-Kč
Focení zdarma

Odkaz:
http://www.ticbrno.cz/cz/podzemi/labyrint-pod-zelnym-trhem

Doprava MHD:
tramvaj č. 4 nebo č. 9 zastávka Zelný trh

Mincmistrovský sklep
Historické sklepní prostory, objevené při průzkumu brněnského podzemí. Celý komplex tvoří dvě části, historická a současná. původní středověký sklep s vysokou barokní klenbou, přístupovým schodištěm a studnou doplňuje nově vytěžený spojovací tunel se dvěma sály futuristického stylu. Tato část je raritou ze dvou důvodů – je bezbariérová a navíc leží přímo pod kanceláří brněnského primátora.
Expozice sklepa zachycuje historii mincovní ražby v Brně a na Moravě. Část expozice je věnována středověkému Rybnému trhu a raně gotické královské kapli, která stávala v jeho dolní části.
Vstup do mincmistrovského sklepa je z Panenské ulice.

Otevírací doba:
Pondělí: 11:00 – 16:30
Úterý - neděle zavřeno
Středa
Čtvrtek
Pátek 09:30 – 18:00 (Poslední vstup v 17:30.)
Sobota
Neděle

Cena:
Plné vstupné 80,-Kč
Studenti, senioři,
ZTP, ZTP/P 40,-Kč
Senior pas 10% sleva ze základního vstupného
Skupinová sleva
(od 20 osob) sleva 10% ze vstupného pro tu kterou kategorii

Odkaz:
http://www.ticbrno.cz/cz/podzemi/mincmistrovsky-sklep

Doprava MHD:
tramvaj č. 4 nebo č. 9 zastávka Náměstí Svobody

Kostnice u sv. Jakuba
Hřbitov u kostela sv. Jakuba na dnešním jakubském náměstí existoval již na počátku 13. století. Stejně jako další městské hřbitovy byl založen uvnitř hradeb. Kapacita brzo přestávala potřebám rostoucího města stačit, proto byl zaveden výměnný systém pohřbívání: po uplynutí 10 až 12 let od pohřbu byl hrob otevřen, ostatky vyjmuty a na stejné místo byl pohřben další zemřelý. Obsah původních hrobů se pak ukládal do speciálních podzemních objektů – osárií neboli kostnic.
Přímo pod dlažbou svatojakubského kostela byla zřízena tříkomorová krypta. Trvalý nedostatek prostor k ukládání kostí vedl v roce 1741 k rozšíření kostnice.
Po naplnění krypty i kostnice pod hřbitovem bylo vstupní schodiště z hlavní lodi kostela uzavřeno kamennou deskou s latinským nápisem. Postupem doby se na kostnici, její velikost i umístění zapomnělo. O to větší překvapení přinesl rok 2001, kdy začal před úpravami Jakubského náměstí systematický průzkum podzemí.

Otevírací doba:
Pondělí zavřeno
Úterý - neděle 09:30 – 18:00 (První prohlídka začíná v 10:00 hodin. Prohlídky
se konají každých 30 minut ve skupině po max. 20 osobách.
Poslední prohlídka se koná vždy 30 minut před koncem otvírací
doby.)

Cena:
Plné vstupné 140,-Kč
Studenti, senioři,
ZTP, ZTP/P 70,-Kč
Senior pasy 10% sleva ze základního vstupného
Kamera 50,-Kč
Focení zdarma

Odkaz:
http://www.ticbrno.cz/cz/podzemi/kostnice-u-sv-jakuba

Doprava MHD:
tramvaj č. 4 nebo č. 9 zastávka Náměstí Svobody

2) Hrad Špilberk (Muzeum města Brna)

Hrad Špilberk vytváří už více než sedm staletí výraznou dominantu města Brna, kterému v minulosti poskytoval ochranu a pocit bezpečí.
V letních měsících ožívají i hradní nádvoří a další prostory různými kulturními vystoupeními, koncerty, divadelními představeními i historickými výjevy, nechybějí ani sportovní soutěže. Z vyhlídkového ochozu nárožní vězice se návštěvníkům nabízí i ojedinělý pohled na město Brno a jeho okolí.

Otevírací doba:
Všechny expozice; Všechny expozice + kasematy; Všechny expozice + rozhledna + kasematy
Pondělí zavřeno
Úterý - neděle 09:00 – 17:00 (Prodej vstupenek končí 45 minut před uzavřením.)

Ceník:
Všechny expozice
Plné vstupné 170,-Kč
Snížené vstupné 100,-Kč
Skupiny (od 10 osob) 140,-Kč

Všechny expozice+kasematy
Plné vstupné 175,-Kč
Snížené vstupné 105,-Kč
Skupiny (od 10 osob) 140,-Kč

Všechny expozice + kasematy + rozhledna
Plné vstupné 200,-Kč
Snížené vstupné 120,-Kč
Skupiny (od 10 osob) 160,-Kč

Odkaz:
http://www.spilberk.cz/

Doprava MHD:
tramvaj č. 4 zastávka Komenského náměstí
tramvaj č. 6, 5 a 12 zastávka Šilingrovo náměstí

3) Památník písemnictví na Moravě

Památník byl v prostorách benediktinského kláštera v Rajhradě pro veřejnost otevřen 1. července 2005. Návštěvníkům Památník nabízí stálou expozici zahrnující nejvýznačnější osobnosti literatury na Moravě od 9. do 20. století, temporární výstavy a prohlídku interiéru restaurované historické benediktinské knihovny s osmnácti tisíci knihami.Celkem čítá fond knihovny na 65 000 svazků. Odborné badatelské veřejnosti je od poloviny roku 2006 zpřístupněna Knihovna Benediktinského opatství Rajhrad a Knihovna Muzea Brněnska, které spravuje Památník písemnictví na Moravě.

Otevírací doba:
Pondělí zavřeno
Úterý - neděle 09:00 – 16:00 (Poslední prohlídka od 15:00 hodin.)

Ceník:
Plné vstupné 70,-Kč
Senioři 53,-Kč
ZTP, ZTP/P zdarma

Odkaz:
http://rajhrad.muzeumbrnenska.cz/

Doprava MHD:
autobus č. 505 z ÚAN Zvonařka zastávka Rajhrad

4) Moravské zemské muzeum

Ve svých sbírkách uchovává přes 6 milionů předmětů, které představují cenný materiál z oborů přírodních a společenských věd. Kromě sbírkotvorné a vědecko výzkumné práce pořádá muzeum výstavy, přednášky, exkurze, zabývá se prací s mládeží a v neposlední řadě vykazuje také rozsáhlou ediční činnost.
Moravské zemské muzeum je výzkumnou organizací, jejímž hlavním účelem je provádět základní výzkum, aplikovaný výzkum nebo experimentální vývoj a šířit jejich výsledky prostřednictvím výuky, publikování nebo převodu technologií v rámci své činnosti.

Otevírací doba:
Pondělí zavřeno
Úterý - pátek 09:00 – 17:00
Sobota - neděle 13:00 – 18:00

Ceník:
Celý objekt
plné vstupné 120,-Kč
zvýhodněné 60,-Kč
Stálé expozice
plné vstupné 50,-Kč
zvýhodněné 25,-Kč

Odkaz:
http://www.mzm.cz/

Doprava MHD:
tramvaj č. 4 nebo č. 9 zastávka Zelný trh

5) Technické muzeum

Jako muzeum plní funkci: sbírkovou, vědeckou, kulturní, osvětovou a metodickou.

Otevírací doba:
Pondělí zavřeno
Úterý - neděle 09:00 – 17:00

Ceny:
Základní 100,-Kč
Zlevněné 50,-Kč

Odkaz:
http://www.technicalmuseum.cz/

Doprava MHD:
tramvaj č. 12 zastávka Technické muzeum

6) Muzeum hraček

Měnínská brána, někdejší součást městského opevnění má novou úlohu, otevírá své dveře pro malé i velké návštěvníky, zve do pohádek a příběhů nově otevřeného Muzea hraček – expozici historických hraček ze sbírky Milady Kollárové. Návštěvníci se mají skutečně na co těšit.

Otevírací doba:
Pondělí 10:00 – 18:00
Úterý - neděle zavřeno
Středa zavřeno
Čtvrtek 10:00 – 18:00
Pátek 10:00 – 18:00
Sobota 10:00 – 18:00
Neděle 10:00 – 18:00

Cena:
Plné 60,-Kč
Snížené 40,-Kč

Odkaz:
http://www.spilberk.cz/index.php?pg=zobraz&co=muzeum-hracek

Doprava MHD:
tramvaj č. 4 nebo č. 9 zastávka Zelný trh

7) Dům umění města Brna

Původní secesní budova (Kaiser Franz-Josef-Jubiläums Künstlerhaus) byla v letech 1946-1947 přestavěna ve stylu funkcionalismu podle návrhu architekta Bohuslava Fuchse. V letech 2008 a 2009 proběhla rekonstrukce objektu podle návrhu architekta Hrůši.

Výstavy:

Reading the Cities - projekt Brno/Lipsko
Lipsko tradičně disponuje velmi silnou a barvitou výtvarnou scénou, jež má respekt v mezinárodním měřítku především kvůli impulzům, které získávala německá malba v sedmdesátých a osmdesátých letech prostřednictvím skupiny malířů označovaných termínem Neue Leipziger Schule a osobnostem jako Werner Tübke nebo Neo Rauch. Silnou pozici lipská malířská škola zachovává i dnes, mimořádnou kvalitu má ale i práce umělců, kteří z dnes už klišovitého pohledu na zdejší scénu vypadávají, protože středem jejich zájmu je video, instalace, sound art nebo prostorová či sociální akce. Tato výtvarná média disponují zároveň průzkumným potenciálem, který je velmi dobře uplatnitelný při ohledávání charakteristik městského prostoru. S tímto vědomím by měla v Brně pobývat skupina jedenácti lipských umělců a interpretovat svůj zážitek města. V podzimním termínu roku 2013 by se této role měli chopit vybraní brněnští umělci v Lipsku. Kurátor: Pavel Liška.

Skupina Obr.
Procházkova síň
David Hanvald, Josef Achrer, Martin Krajc, Karel Štědrý
Skupina Obr. se sestává z pěti malířů nastupující generace, frekventantů či absolventů malířských ateliérů Stanislava Diviše na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze a Michaela Rittsteina na pražské Akademii výtvarných umění. Obr. byl založen 12. listopadu 2006 a okamžitě začal vyvíjet zřetelnou snahu prorazit na výtvarnou scénu. Na první pohled je zřejmá rozrůzněnost malířských přístupů jednotlivých členů, nabízí se tedy otázka, proč jsou spolu. Nepojí je ani stylové či názorové hledisko, nemají sociální akcentaci, není cítit chuť „revoluce”, alespoň v tom smyslu, v jakém vtrhli na českou scénu o dvě desetiletí dříve Tvrdohlaví. Zdá se, že v těch nejpovedenějších pracích jim jde o systémovou možnost pracovat s různými obrazovými prvky minulosti, extrahovat je, kombinovat je, zkoumat, co je z nich nosné z minulosti, a to vždy se zřetelem možnosti vytvořit současný obraz. Teprve souhrn minulých a dnešních pozic, permanentní inventura v opakování, kterou je nutné stále procházet, dává předpoklad, aby malování mělo smysl. Kurátor: František Kowolowski.

Marek Detko
Galerie Jaroslava Krále
Konceptuálně zaměřená fotografická tvorba Marka Detka vychází z reality, kterou autor způsobem interpretace proměňuje v autonomní obrazovou scenérii, postrádající konkrétní identifikaci časoprostorových vztahů. Je z nich zřejmá jeho inklinace k science fiction, Marek Detko cíleně vyhledává situace a světelné konstelace, kdy detaily industriálních staveb a objektů evokují „ nový svět“, bez vazby na svou původní funkci. Kurátorka: Jana Vránová.

Otevírací doba:
Pondělí Zavřeno
Úterý Zavřeno
Středa - neděle 10:00 – 18:00

Ceny:
Základní 80,-Kč
Zlevněné 40,-Kč

Odkaz:
http://www.dum-umeni.cz/cz

Doprava MHD:
tramvaj č. 2, 4, 11 a 1 zastávka Malinovského náměstí

8) Moravská galerie v Brně

Stálé expozice:

Moderní a současné umění
Sbírka českého umění první poloviny 20. století patří k bohatě zastoupeným kolekcím sbírek Moravské galerie v Brně. Velmi dobře jsou v ní zastoupeny práce tvůrců české moderny i meziválečné avantgardy. Nejucelenější autorské kolekce jsou práce Antonína a Linky Procházkových, Františka Foltýna a sochařské tvorby Vincence Makovského.
Expozice je koncipována tak, aby představila právě tuto silně zastoupenou část sbírek v jejich kontextech. Obrazy a sochy české moderny jsou doplněny jejich kresbami, fotografiemi a exponáty ze sbírek užitého umění, které vznikaly často v úzkých souvislostech s volným uměním - přímo v malířských ateliérech nebo z bezprostředního popudu hlavních protagonistů české moderny.

Otevírací doba:
Pondělí Zavřeno
Úterý - neděle Zavřeno
Středa 10:00 – 18:00
Čtvrtek 10:00 – 19:00
Pátek 10:00 – 18:00
Sobota 10:00 – 18:00
Neděle 10:00 – 18:00

Ceny:
Základní 60,-Kč
Zlevněné 30,-Kč
Skupinové 25,-Kč / osoba

Odkaz:
http://www.moravska-galerie.cz/moravska-galerie/stale-expozice/moderni-a-soucasne-umeni.aspx

Doprava:
tramvaj č. 5, 6, 12 zastávka Šilingrovo nám.
tramvaj č. 4 zastávka Komenského nám.
Nebo vystoupit na zastávce Česká tramvaje č. 3, 4, 5, 6, 11, 12

Užité umění a design
Expozice situovaná do celého 2. podlaží Uměleckoprůmyslového muzea představuje nejvýznačnější díla uměleckého řemesla a užitého umění ve sbírkách Moravské galerie v Brně. Její široký záběr sahá ve vybraných exponátech od období středověku po počátek 20. století.

Otevírací doba:
Pondělí Zavřeno
Úterý - neděle Zavřeno
Středa 10:00 – 18:00
Čtvrtek 10:00 – 19:00
Pátek 10:00 – 18:00
Sobota 10:00 – 18:00
Neděle 10:00 – 18:00

Ceny:
Základní 60,-Kč
Zlevněné 30,-Kč
Skupinové 25,-Kč / osoba

Odkaz:
http://www.moravska-galerie.cz/moravska-galerie/stale-expozice/uzite-umeni.aspx

Doprava:
tramvaj č. 5, 6, 12 zastávka Šilingrovo nám.
tramvaj č. 4 zastávka Komenského nám.

Umění od gotiky po 19. století
Název expozice je inspirován obrazem Petra Pavla Rubense "Hlava Medúsy", který patří k nejpozoruhodnějším uměleckým dílům ve sbírkách starého umění Moravské galerie v Brně. Pohled Medúsy měl, jak známo, v příběhu o Perseovi takovou sílu, že člověka proměnil v kámen. To, že se umělci podařilo přenést tuto magickou schopnost do obrazu, dokazuje skutečnost, že Rubensův obraz byl v původní instalaci muzea vystaven za oponou, aby se ženy a děti nevylekaly. Název expozice je metaforou výtvarného umění schopného vyvolávat silné zážitky, budit úžas, dráždil divákovu fantazii. Soustředí nejcennější exponáty evropského umění ze sbírek Moravské galerie v Brně od 14. do 19. století, doplněná o díla zapůjčená z církevního majetku a sbírek dalších institucí. Mezi jednotlivými kolekcemi zaujímá významné místo umění středověku, díla barokních malířů a sochařů moravské a rakouské provenience, soubor italského, flámského a holandského malířství, obohacený v poslední době o významné přírůstky i nová autorská připsání, a konečně umění 19. století v jeho figurální a krajinářské poloze.

Otevírací doba:
Pondělí Zavřeno
Úterý Zavřeno
Středa 10:00 – 18:00
Čtvrtek 10:00 – 19:00
Pátek 10:00 – 18:00
Sobota 10:00 – 18:00
Neděle 10:00 – 18:00

Ceny:
Základní 60,-Kč
Zlevněné 30,-Kč
Skupinové 25,-Kč / osoba

Odkaz:
http://www.moravska-galerie.cz/moravska-galerie/stale-expozice/umeni-od-gotiky-po-19-stoleti.aspx

Doprava:
tramvaj č. 3, 4, 5, 6, 9 zastávka Česká

Výstavy:

Odstup, a jsi blíž
Společná výstava obrazů He Jinweie (*1967) a Tomáše Císařovského (*1962) je pokusem konfrontovat především českého diváka se současným malířstvím jako účinným médiem reflexe stavu společnosti. Umělci sice působí v geograficky a kulturně velmi vzdálených místech, nicméně jejich dílo spojuje intenzivní promýšlení proměn, jimiž prochází konkrétní společnost, a hodnot, o které se lidé mohou opřít či které jim mizí před očima.

Otevírací doba:
Pondělí Zavřeno
Úterý Zavřeno
Středa 10:00 – 18:00
Čtvrtek 10:00 – 19:00
Pátek 10:00 – 18:00
Sobota 10:00 – 18:00
Neděle 10:00 – 18:00

Ceny:
Základní 100,-Kč
Zlevněné 50,-Kč
Skupinové 30,-Kč/osoba

Odkaz:
http://www.moravska-galerie.cz/moravska-galerie/vystavy-a-program/aktualni-vystavy/2013/he_jinwei_tomas_cisarovsky.aspx

Doprava:
tramvaj č. 5, 6, 12 zastávka Šilingrovo nám.
tramvaj č. 4 zastávka Komenského nám.

Jan Calábek: Věda, film a umění k potěše včel, básníků a botaniků
Výstava přibližuje osobnost Jana Calábka, brněnského profesora botaniky, ale především průkopníka vědecké kinematografie světového významu. Nahlíží na časosběrný film jako vědeckou metodu výzkumu fyziologie rostlin z perspektivy experimentální dimenze obrazových záznamů. S až minimalistickým filmovým přístupem se opírá o podstatu základních elementárních hodnot života: tj. světlo, voda, pohyb, síla s primárním zaměřením na rostlinnou říši.

Otevírací doba:
Pondělí Zavřeno
Úterý Zavřeno
Středa 10:00 – 18:00
Čtvrtek 10:00 – 19:00
Pátek 10:00 – 18:00
Sobota 10:00 – 18:00
Neděle 10:00 – 18:00

Ceny:
Základní 40,-Kč
Zlevněné 20,-Kč

Odkaz:
http://www.moravska-galerie.cz/moravska-galerie/vystavy-a-program/aktualni-vystavy/2013/jan_calabek.aspx

Doprava:
tramvaj č. 5, 6, 12 zastávka Šilingrovo nám.
tramvaj č. 4 zastávka Komenského nám.

Událost
  • Celostátní akce
  • Valná hromada
Čas 20.06.2013
od 08:30 am do 03:00 pm
Místo Brno
Jméno
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)
Sponzoři

SKANSKA

Mendelova univerzita Brno

Ministerstvo kultury

Město Brno

CEIBA

AiP

cosmotron.jpg

Ebsco.gif

KJM.gif

kpsys_m.jpg

lanius.gif

Logo-3M.png

LSE_logo.jpg

multidata-logo.png

INTEBO