Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Zlaté čtení

Událost Seminář
Čas 28.04.2016
od 09:00 am do 04:00 pm
Místo Moravská zemská knihovna v Brně
Jméno
Kontaktní telefon 541 646 126
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Moravská zemská knihovna v Brně  - Jihomoravský kraj
(Moravská zemská knihovna, Malý sál, 6. patro)

Seminář pro knihovnice a knihovníky dětských oddělení, kteří rádi dětem představují dobré nové knihy.Díky knihovnicím a knihovníkům, kteří ovládají umění knihu nabídnout, se i z dětí, které samy od sebe nečtou, stávají postupně čtenáři, ze začínajících čtenářů čtenáři pokročilejší. V semináři Zlaté čtení si představíme KNIHY OCENĚNÉ V RÁMCI PRESTIŽNÍ CENY ZLATÁ STUHA 2015 a sami na sobě si vyzkoušíme, jak lze interaktivně nabídnout nové tituly, jak lze udělat z individuálního čtení společný zážitek celé třídy (skupiny), jak mohou děti najít v knize své téma.

Lektorka: Nina Rutová vede dílny Čtením a psaním ke kritickému myšlení, je odbornou konzultantkou pro Čtenářské kluby, do projektu Respekt nebolí (Člověk v tísni) vytvořila metodiku pro čtyřicet příběhů, v nichž nejsou respektována základní lidská práva, vydává metodické příručky pro nakladatelství Mladá fronta, spolupracuje s nadací The Kellner Family Foundation v projektu Pomáháme školám k úspěchu.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
dětská odd.

Pro jaký typ knihoven:
knihovny v okresních městech

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  25

Učastnický poplatek:  100 Kč    pro členy SKIP:  100 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů