Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Získej

Událost Seminář
Čas 02.04.2019
od 09:00 am do 03:00 pm
Místo Plzeň
Jméno
Kontaktní telefon 377 306 940; 728 765 586
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Plzeň  - Plzeňský kraj
(Vzdělávací centrum SVK PK, Smetanovy sady 2)

Seznámení s novým systémem dodávání dokumentů meziknihovních služeb. Seminář Získej je určen všem, kteří vykonávají MVS nebo se metodicky na této službě podílí.

Program semináře nabídne v prvním bloku to podstatné z vývoje, budoucnosti a smluvního rámce této služby. Druhý blok bude zaměřen čistě prakticky, na ukázky konkrétních modelových situací, které mohou v praxi nastat. Vše bude společně vyzkoušeno. Každý z účastníků obdrží tištěné materiály.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  16

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
Seminář se koná za finanční podpory programu VISK 8B Ministerstva kultury ČR, účast je bezplatná. Cestovné a stravné hradí vysílající organizace.

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů