Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Online seminář: Základy programování a elektroniky zábavnou formu – Arduino - Radek Dobrovolný
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Online seminář: Základy programování a elektroniky zábavnou formu – Arduino - Radek Dobrovolný

Událost Seminář
Čas 22.10.2020
od 01:00 pm do 05:00 pm
Místo Online
Jméno
Kontaktní telefon 530334018
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Online  - Jihomoravský kraj

Moderní bastlení a rozvoj informatického myšlení. Jak prototypovat elektronické nápady? Kde začít, kde si brát inspiraci, kde se naučit programovat? Jak všechno zvládnout bez spálené kalafuny? Potřebuju vědět, jak funguje tranzistor, abych si vytvořil vlastní hodiny? Co jsou to minipočítače, Arduino, Raspberry Pi a ostatní?

Pokusím se tyto otázky odpovědět a poté poukázat na to, proč je zajímavé se těmto tématům věnovat, i když se nechcete stát elektro inženýrem.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
Kurz je realizován s podporou dotace Ministerstva kultury ČR z programu VISK 2 – Mimoškolní vzdělávání knihovníků.

Upravit tuto akci

Akce dokumentů