Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Z Ústí až na Měsíc: region a centrum v současné české literatuře
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Z Ústí až na Měsíc: region a centrum v současné české literatuře

Událost Seminář
Čas 03.11.2015
od 09:00 am do 12:00 pm
Místo Středisko knihovnických a kulturních služeb Chomutov
Jméno
Kontaktní telefon 475 220 811, l. 229
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Středisko knihovnických a kulturních služeb Chomutov  - Ústecký kraj
(Palackého 4995/85; učebna č. 29)

Přední kritici většinou přehlížejí regionální písemnictví jako omyl, kuriozitu, výjimku. Přesto se z knih s místním záběrem stávají vychvalované kasaštyky: Rudiš a Tučková si z Bílého Potoka a Žítkové prošlapali cestu do Evropy. Domácí stříbro zatím v zahraničí kope oblastní ligu: ačkoli knihy Topola, Hůlové nebo Denemarkové vycházejí v mnoha překladech, když se za čárou zeptáte po českém spisovateli, vzpomenou si maximálně na Haška, Hrabala a Kunderu.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Termín pro registraci:  02.11.2015

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů