Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Workshop: Reportážní fotografie
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Workshop: Reportážní fotografie

Událost Seminář
Čas 21.10.2021
od 09:30 am do 02:00 pm
Místo Tišnov
Jméno
Kontaktní telefon 530334019
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Tišnov  - Jihomoravský kraj
(Kreativní laboratoř, Oddělení pro děti a mládež)

Zveme zájemce z řad knihovníků, pedagogů, vedoucích volnočasových aktivit na fotografický workshop, který lze absolvovat pouze prezenčně v Městské knihovně Tišnov.

Přihlaste se, prosím.

 

Lektor: Aleš Ležatka

 

Vlastní vybavení účastníků: digitální fotoaparát s možností manuálního nastavení, ideálně s výměnnými objektivy

 

Popis workshopu:

Reportážní fotografie provází vaši práci na každém kroku. Ať už zachycujete pracovní setkání či rodinnou oslavu. A teď zcela na rovinu: Patříte k mačkačům spouště, nebo čekáte na vhodný záběr? Baví vás probírat se stovkami fotografií, nebo vám stačí 5 fotek, které vystihnou vše? Pokud chcete, aby si lidé, kteří se dívají na vaše fotografie, udělali obrázek o tom, jaký byl zážitek z akce, kterou jste zachytili, a nebyli otrávení z hromady fotek, které nic neříkají, pak je tento workshop pro vás.

Opět začneme připomenutím si základů a poté se vydáme do ulic Tišnova a budeme se snažit zachytit ten správný okamžik. Na závěr každý účastník vybere nejlepší záběry a společně s lektorem si rozeberou jejich kladné a záporné parametry.

 

Na seminář se můžete přihlásit do 20. října 2021.

Přihlašovací formulář

 

Kurz realizujeme s podporou dotace Ministerstva kultury ČR z programu VISK 2 – Mimoškolní vzdělávání knihovníků.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
začátečníci

Požadovaná kvalifikace:  Školitelé, pedagogové, knihovníci, vedoucí volnočasových aktivit

Maximální počet účastníků:  12

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů