Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Workshop: Práce s kamerou
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Workshop: Práce s kamerou

Událost jiný typ (uveďte v Poznámce)
Čas 04.11.2021
od 09:30 am do 02:00 pm
Místo Tišnov
Jméno
Kontaktní telefon 530334019
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Tišnov  - Jihomoravský kraj
(Kreativní laboratoř, Oddělení pro děti a mládež)

Kvalifikované školitele, pedagogy, knihovníky či vedoucí volnočasových aktivit zveme na workshop, který nás provede video postprodukcí a který lze absolvovat pouze prezenčně v Městské knihovně Tišnov.

Přihlaste se, prosím.

 

Lektor: Pavel Navrátil

 

Pro workshop budou k dispozici 3 reportážní poloprofesionální kamery, pokud máte kameru vlastní i se stativem, vezměte si ji s sebou.

 

Popis workshopu:

Žijeme v době, kdy nám moderní technologie umožňují natočit videa téměř na cokoli, například na mobil, což je úžasné, protože každý může být kameramanem. Nicméně vše má svá pravidla a nikoho určitě neohromíte zběsilým pohybem mobilních záběrů, ze kterých se vám po 2 minutách začne točit hlava. Pokud ale zvládnete základy práce s kamerou a budete rozumět tomu, co děláte a jaké druhy záběrů existují a proč se dělají, pak se například i z vašeho mobilu může stát fantastický nástroj, kterým dokážete natočit třeba prezentační video nebo dokonce i film. Abyste se to naučili, dáme vám do ruky profesionální techniku, pak už vás nic nepřekvapí.

Začneme popisem techniky pro natáčení, ukážeme si nastavení kamery a vysvětlíme si základní principy práce s kamerou. Pak vás čeká práce v terénu pod dohledem zkušeného kameramana a na závěr si probereme vaše záběry.

 

Na seminář se můžete přihlásit do 1. listopadu 2021.

Přihlašovací formulář

 

Kurz realizujeme s podporou dotace Ministerstva kultury ČR z programu VISK 2 – Mimoškolní vzdělávání knihovníků.

Typ akce: jiný typ (uveďte v Poznámce)

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
jiné (uveďte v Poznámce)

Požadovaná úroven:
začátečníci

Požadovaná kvalifikace:  Školitelé, pedagogové, knihovníci, vedoucí volnočasových aktivit

16.12.2021

Maximální počet účastníků:  9

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů