Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Workshop: Knihovny.cz v roce 2017
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Workshop: Knihovny.cz v roce 2017

Událost Seminář
Čas 01.11.2017
od 09:00 am do 12:30 pm
Místo Zlín
Jméno
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Zlín  - Zlínský kraj
(počítačová učebna (sál C) ve 2. podlaží budovy (v blízkosti kavárny), Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně, Vavrečkova 7040, 760 01 Zlín (budova číslo 15).)

Anotace:

Zveme vás na workshop Knihovny.cz v roce 2017, na kterém si pod vedením lektorky prakticky vyzkoušíte nové i stávající funkce portálu. A to: jednoduché a pokročilé vyhledávání, používání filtrů, uživatelské účty, inspirační poličku, adresář knihoven a nově také centrální index pro vyhledávání v elektronických zdrojích, který bude spuštěn na podzim 2017. Dozvíte se, jaké možnosti portál přináší uživatelům i knihovnám a knihovníkům a jak se mohou zapojit.

Workshop trvá 3,5 hodiny včetně přestávek. Je vhodný především pro knihovníky ve službách a pro všechny, kteří se chtějí s portálem Knihovny.cz seznámit. Účastníci obdrží osvědčení o absolvování.

Workshop je realizován za finanční podpory Ministerstva kultury v  rámci programu VISK 1.

 

Účast na workshopu je zdarma, je třeba se předem registrovat zde:

 

Termín: středa 1. 11. 2017, 9:00-12:30

 

Kapacita: 20 osob

 

Místo konání: počítačová učebna (sál C) ve 2. podlaží budovy (v blízkosti kavárny), Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně, Vavrečkova 7040, 760 01 Zlín (budova číslo 15).

 

Lektorka: PhDr. Iva Zadražilová

Iva Zadražilová vystudovala Informační studia a knihovnictví na FF MU a studia zakončila rigorózní zkouškou. Působila jako katalogizátor v Knihovně univerzitního kampusu MU a poté v Kabinetu informačních studií a knihovnictví FF MU, kde byla odborným garantem v projektu Národní klastr informačního vzdělávání a od roku 2012 projektovou manažerkou projektu Centrum informačního vzdělávání. Podílí na výuce studentů a vede řadu diplomových prací. V současnosti je PR manažerkou Filozofické fakulty MU a také pracuje v Národní lékařské knihovně. Svou odbornost si zvyšuje doktorským studiem oboru Informační věda na FF UK.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  20

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů