Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Odborný workshop: Akce na portálu knihovny.cz
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Odborný workshop: Akce na portálu knihovny.cz

Událost Seminář
Čas 15.12.2016
od 10:00 am do 04:00 pm
Místo Praha
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Praha  - Praha
(místo bude upřesněno mailem)

Anotace:
Zveme vás na expertní workshop jehož obsahem sklízení a zobrazování dat o akcích knihoven na portálu knihovny.cz. Workshop bude mít hackatonovou formu, a cílem je specifikovat, jaké možnosti zobrazování akcí knihoven na portálu jsou realizovatelné v nejbližším časovém horizontu.

Účast na workshopu je zdarma, je třeba se registrovat zde: http://bit.ly/2gET1tA

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
jiné (uveďte v Poznámce)

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
pokročilí

Požadovaná kvalifikace:  Účast doporučujeme zaměstnancům knihoven a informačním pracovníkům, kteří mají k dané problematice blízko (např. IT pracovníci, zaměstnanci organizující kulturně vzdělávací činnost, metodici) nebo zaměstnanci, kteří mají odborné zn

Maximální počet účastníků:  10

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů