Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Workshop: Fotografie v architektuře
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Workshop: Fotografie v architektuře

Událost Seminář
Čas 07.10.2021
od 09:30 am do 02:00 pm
Místo Tišnov
Jméno
Kontaktní telefon 530334019
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Tišnov  - Jihomoravský kraj
(Kreativní laboratoř)

Zveme zájemce z řad knihovníků, pedagogů i vedoucích volnočasových aktivit na fotografický workshop, který lze absolvovat pouze prezenčně v Městské knihovně Tišnov.


Lektor: Aleš Ležatka


Vlastní vybavení účastníků: digitální fotoaparát s možností manuálního nastavení, ideálně s výměnnými objektivy, pokud možno stativ

 

Popis workshopu:

Tento workshop navazuje na teoretickou přednášku Základy digitální fotografie z loňského roku. Proč na začátek architektura? Protože je v přirozeném prostředí, nehýbe se a dává vám prostor přemýšlet nad tím, jak fotíte. Na začátku si účastníci připomenou základní postupy fotografování pro to, aby nefotili „na náhodu“, ale aby přesně věděli, co a proč dělají. Jak si nastavit fotoaparát v manuálním režimu? Připomenou si základy kompozice. Potom s lektorem vyrazí do našeho krásného města a budou mít za úkol vyfotografovat vybrané nejzajímavější objekty. Na závěr každý účastník vybere nejlepší záběry a společně s lektorem si rozeberou jejich kladné a záporné parametry.

 

Na seminář se můžete hlásit do 6. října 2021.

Přihlašovací formulář.

 

Kurz realizujeme s podporou dotace Ministerstva kultury ČR z programu VISK 2 – Mimoškolní vzdělávání knihovníků.

 


Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
začátečníci

Požadovaná kvalifikace:  zájemci z řad knihovníků, pedagogů i vedoucích volnočasových aktivit

Maximální počet účastníků:  12

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů