Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Wiki svět

Událost Speciální školení
Čas 30.11.2015
od 08:00 am do 11:30 am
Místo PC učebna Ústřední knihovny, Mariánské nám. 1, Praha 1
Jméno
Kontaktní telefon 222 113 417
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
PC učebna Ústřední knihovny, Mariánské nám. 1, Praha 1  - Praha

Seznámení s wikipedií, která je největší encyklopedií všech dob, obsahuje více než 30 milionů hesel v různých jazycích včetně češtiny. Přitom jí může upravovat kdokoliv. Dozvíte se, jak tato internetová encyklopedie může fungovat a jak ji můžete vy sami upravovat. Stanete se wikipedisty - editory české Wikipedie - a dozvíte se něco o tom, jak své znalosti můžete předávat svým čtenářům.

Kurz je financován z programu VISK 2.

Lektoři: Vojtěch Veselý, Vojtěch Dostál

Typ akce: Speciální školení

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů