Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Web knihovny jako nástroj marketingové propagace
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Web knihovny jako nástroj marketingové propagace

Událost Seminář
Čas 03.10.2016
od 08:00 am do 11:30 am
Místo Městská knihovna v Praze - Mariánské náměstí 1
Jméno
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Městská knihovna v Praze - Mariánské náměstí 1  - Praha
(PC učebna)

Kurz zahrnuje několik tematických částí, ve kterých se dozvíte jak vytvořit internetovou prezentaci, probereme základy komunikace na sociálních sítích a přiblížíme vám, jak s těmito marketingovými prostředky pracujeme v MKP.

Svým obsahem je kurz zaměřen zejména na laiky, či začátečníky, kteří s tímto tématem nemají příliš zkušenosti. Pro pochopení tématu je však nutná základní počítačová a internetová gramotnost na uživatelské úrovni.

Lektor: Jakub Jebavý

Kurz je spolufinancován z grantu MK ČR  (program VISK 2)

 

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů