Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Vzdělávání na dálku: zdroje, nástroje, didaktika - PhDr. Petr Škyřík, Ph.D.
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Vzdělávání na dálku: zdroje, nástroje, didaktika - PhDr. Petr Škyřík, Ph.D.

Událost Seminář
Čas 08.10.2020
od 01:05 pm do 05:00 pm
Místo Městská knihovna Tišnov
Jméno
Kontaktní telefon 530 334 018
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Městská knihovna Tišnov  - Jihomoravský kraj
(Online seminář - místnost Google Meet)

Cílem semináře je představit různé vzdělávací zdroje, služby a aplikace, které se dají využívat pro vzdělávání na dálku. Budeme reflektovat jak současnou situaci, tak se zaměříme i na software a weby s výukovou látkou a procvičováním, které se dají zapojit i za "normální situace" ve formálním i neformálním vzdělávání.

Seminář se uskuteční ve čtvrtek 8. 10. 2020 od 13:00 na platformě Google Meet. Na základě přihlášení Vám bude zaslán odkaz na místnost. Je nutné mít zřízený Google účet.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ: https://forms.gle/EfeMdDvsPAKmXZeW7

Upravit tuto akci

Akce dokumentů