Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Vzdělávání 350 let po Komenském
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Vzdělávání 350 let po Komenském

Událost Seminář
Čas 03.06.2020
od 09:00 am do 11:00 am
Místo web
Jméno
Kontaktní telefon 221663339
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

(v době koronaviru)

Místo konání:
web  - Praha

Rádi bychom Vás pozvali na online seminář "Vzdělávání 350 let po Komenském" s Miroslavem Hřebeckým, programovým ředitelem organizace EDUin (https://www.eduin.cz/miroslav-hrebecky-manazer-vzdelavani-a-sluzeb/). Miroslav Hřebecký je zkušený (a zábavný) přednášející s dlouholetou praxí ze školství, zabývá se mimo jiné vzdělávací politikou.

Seminář se bude konat ve středu 3. 6. 2020 od 9 hod, skončíme nejpozději v 11 hod. Budeme se věnovat možnostem vzdělávání dospělých v knihovnách, samozřejmě se speciálně zaměříme na současný vývoj situace spojený s koronavirem, ale i sociálními a ekonomickými důsledky vládních opatření.

Spojíme se přes nástroj Jitsi Meet. Nemusíte se ničeho obávat, stačí Vám počítač, telefon či tablet s kamerou a mikrofonem a dobré připojení k internetu. Jednoduché instrukce Vám předem zašleme.

Organizatorem akce je pražský SKIP ve spolupráci s NK ČR, akce je finančně podpořena z dotace Ministerstva kultury ČR v rámci programu Knihovna 21. století.

Přihlašujte se přes formulář: https://forms.gle/w7tFrg6aHsEVacYb7 do pátku 29.5.2020. Kapacita je omezená.

V případě nejasností neváhejte a ozvěte se mi.

 

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
jiné (uveďte v Poznámce)

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny , knihovny v okresních městech , knihovny s regionální funkcí , krajské knihovny

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Termín pro registraci:  29.05.2020

Maximální počet účastníků:  30

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
Seminář je zvláště vhodný pro vzdělávající knihovnice a knihovníky.

Upravit tuto akci

Akce dokumentů