Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Využití webových aplikací v informačním vzdělávání
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Využití webových aplikací v informačním vzdělávání

Událost Seminář
Čas Pondělí 09.11.2020 09:00 do
Pátek 13.11.2020 14:00
Místo online
Jméno
Kontaktní telefon 725 988 951
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
online  - Pardubický kraj

Cílem kurzu je seznámit účastníky s výukovými aplikacemi, které je možné uplatnit v informačním vzdělávání. Budou představeny druhy a trendy webových aplikací, informační vzdělávání, příklady dobré praxe a praktická ukázka konkrétních aplikací (KAHOOT!, YouTube, Canva apod.).

Lektorka: Mgr. Vanda VANÍČKOVÁ, Ph. D.

Seminář je hrazen z dotace MK ČR (VISK2)

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  10

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů