Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Využití Google nástrojů v knihovnické praxi
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Využití Google nástrojů v knihovnické praxi

Událost Speciální školení
Čas 11.11.2020
od 09:00 am do 03:00 pm
Místo Moravská zemská knihovna, Kounicova 65a, 601 87 Brno
Jméno
Kontaktní telefon 541 646 125
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Moravská zemská knihovna, Kounicova 65a, 601 87 Brno  - Jihomoravský kraj
(Moravská zemská knihovna, počítačová učebna v 6. patře)

Náplň akce:
Konkrétní náplň školení bude přizpůsobena přání účastníků. Registrovaní účastníci obdrží e-mailem odkaz na dotazník, ve kterém budou mít možnost své preference vyjádřit.

Cílem kurzu je seznámit posluchače se základní funkcionalitou nejužitečnějších aplikací z portfolia cloudového kancelářského balíčku G Suite od společnosti Google. Po absolvování kurzu budou účastníci umět pracovat s poštou Gmail, spravovat a vytvářet kontakty včetně distribučních seznamů, spravovat aplikaci Kalendář, vytvářet a sdílet události a kalendáře, pracovat s Google Diskem a jeho základními aplikacemi tj. Google Dokumenty (textový editor, tabulkový editor, nástroj pro tvorbu prezentací a formulářů) a v neposlední řadě komunikovat prostřednictvím chatu a videohovoru v Google Meet a Hangouts.

Lektor: Mgr. Jan Matula, PhD.

Typ akce: Speciální školení

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  15

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů