Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Vyhledávání ve vybraných medicínských databázích
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Vyhledávání ve vybraných medicínských databázích

Událost Seminář
Čas 10.11.2020
od 10:00 am do 02:00 pm
Místo online
Jméno
Kontaktní telefon 296 335 937
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
online  - Praha

Webinář je určený především pro knihovníky ze zdravotnických knihoven.

Zdravotnické databáze jsou tematicky zajímavé nejen pro knihovníky působící ve školských a zdravotnických zařízeních, ale také i pro ostatní knihovníky. Také veřejné knihovny se angažují v oblasti posilování zdravotní gramotnosti obyvatel.
Na webináři se seznámíte blíže s databází Pub Med, tedy s bezplatným zdrojem podporujícím vyhledávání a získávání medicínských a biomedicínských informací pro vědu s cílem zlepšovat zdraví. Dále bude představena medicínská kolekce ProQuest Central, obsahující více než 3 000 fulltextových časopisů z medicíny a příbuzných oborů.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
služby

Pro jaký typ knihoven:
lékařské knihovny

Požadovaná úroven:
mírně pokročilí

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  15

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů