Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Vyhledávání v databázích z oblasti zdravotnictví
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Vyhledávání v databázích z oblasti zdravotnictví

Událost Speciální školení
Čas 11.02.2016
od 09:00 am do 03:00 pm
Místo Brno
Jméno
Kontaktní telefon 541 646 170
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Brno  - Jihomoravský kraj

Na školení se formou jednoduchých ukázek seznámíte se základními vyhledávacímí možnostmi v databázích a portálech z oblasti lékařství, zdravotnictví a ošetřovatelství. Podrobný program je k dispozici na webovské pozvánce.

Typ akce: Speciální školení

Pro koho je akce určena:
služby

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
mírně pokročilí

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Termín pro registraci:  09.02.2016

Maximální počet účastníků:  25

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
Školení vede PhDr. Martina Machátová, Moravská zemská knihovna v Brně. Účast je bezplatná, ale je nutné se předem registrovat pomocí formuláře ve spodní části webovské pozvánky. Školení je určeno především koncovým uživatelům knihoven, ale knihovníci a informační pracovníci jsou rovněž vítáni.

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů