Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Volně přístupné zdroje a rešeršní strategie
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Volně přístupné zdroje a rešeršní strategie

Událost Seminář
Čas 05.12.2014
od 09:00 am do 01:30 pm
Místo Ostrava
Jméno
Kontaktní telefon 596118812
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Ostrava  - Moravskoslezský kraj
(Regionální výukové centrum MSVK)

Kurz je zaměřen na vyhledávání informací ve volně přístupných bibliografických nebo plnotextových databázích. Probrány budou rešeršní strategie, tvorba rešeršního dotazu a nácvik vyhledávání v jednotlivých databázích.

 

Cílem kurzu je naučit knihovníky vypracovat rešerši na jakékoliv téma, ať již pro potřeby knihovníka nebo uživatele knihovny.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  18

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů