Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Volně dostupné online nástroje pro knihovníky
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Volně dostupné online nástroje pro knihovníky

Událost Seminář
Čas 07.02.2017
od 09:30 am do 12:30 pm
Místo Národní lékařská knihovna, Sokolská 31, Praha 2
Jméno
Kontaktní telefon 296335937
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Národní lékařská knihovna, Sokolská 31, Praha 2  - Praha
(Čítárna 2. patro, Lékařský dům)

Cílem semináře je představit účastníkům 10 užitečných online nástrojů, které můžou ihned využít ve své praxi. Lektorka se zaměří na ty nástroje, které má osobně vyzkoušené, jsou vhodnou alternativou k placeným nástrojům a dají se dobře využít při práci v knihovně. Pozornost bude věnována především oblasti práce s jednoduchou grafikou a textem, plánováním času, citacemi apod. Účastníci si všechny nástroje během semináře prakticky vyzkouší.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
lékařské knihovny

Požadovaná úroven:
mírně pokročilí

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  12

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů