Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce VISK2 - Učíme děti a mládež kódovat aneb kde začít a kam směřovat
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

VISK2 - Učíme děti a mládež kódovat aneb kde začít a kam směřovat

Událost Speciální školení
Čas 22.05.2019
od 09:30 am do 02:00 pm
Místo Olomouc
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Olomouc  - Olomoucký kraj

Lektorka Ing. Dana Calábková, Vědecká knihovna v Olomouci

Místo konání PC učebna, Vědecké knihovny v Olomouci, Ostružnická 3, Olomouc

Přihlášky prostřednictvím webového formuláře (uveďte prosím i vysílající organizaci) na https://www.vkol.cz/kalendar-akci-prihlaska.php?stranka=akce-prihlaska&akce=visk2-ucime-deti-a-mladez-kodovat-aneb-kde-zacit-a-kam-smerovat

Typ akce: Speciální školení

Pro koho je akce určena:
dětská odd.

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů