Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce VISK 2 - Vektorová grafika pro pokročilé
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

VISK 2 - Vektorová grafika pro pokročilé

Událost Vyšší úroveň počítačové gramotnosti
Čas 13.06.2018
od 09:00 am do 03:30 pm
Místo Vědecká knihovna v Olomouci
Jméno
Kontaktní telefon 585 222 375
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Vědecká knihovna v Olomouci  - Olomoucký kraj
(PC učebna VKOL, Ostružnická 3, Olomouc)

Workshop je volným pokračováním kurzu z předcházejícího roku Úvod do vektorové grafiky. Účastníci si tentokrát vyzkouší pokročilejší techniky práce s volně dostupným programem Zoner Callisto 5.

Podmínkou účasti na kurzu je buď předchozí absolvování kurzu Úvod do vektorové grafiky nebo již dřívější znalost programu Zoner Callisto a jeho základních nástrojů, vč. jejich použití. Vstupní znalosti by měli zahrnovat schopnost vytvořit v programu jednoduchý obrázek a vybarvit jej a celé dílo vyexportovat pro pozdější použití v běžných formátech.

Lektorkou bude Mgr. Lucie Kropáčová, grafička s několikaletou praxí zahrnující i výuku na Střední polygrafické škole v Olomouci.

Kurz je pro knihovníky knihoven evidovaných u MK ČR zdarma. Kurz je finančně podpořen dotačním programem MK ČR VISK 2.

Více informací a odkaz na přihlašovací formulář zde: https://www.vkol.cz/data/soubory/rf/skoleni-pozvanky-2018/Vektorova%20grafika%20pro%20pokrocile.pdf

V rámci vzdělávání knihovníků pořádaném Vědeckou knihovnou v Olomouci, příspěvkovou organizací Olomouckého kraje, budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Vědecká knihovna v Olomouci nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.

Typ akce: Vyšší úroveň počítačové gramotnosti

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
mírně pokročilí

Požadovaná kvalifikace:  znalost základních úkonů v programu Zoner Callisto

Maximální počet účastníků:  12

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů