Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce VISK 2 - Úprava fotografií v programu GIMP pro pokročilé
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

VISK 2 - Úprava fotografií v programu GIMP pro pokročilé

Událost Vyšší úroveň počítačové gramotnosti
Čas 08.11.2017
od 10:00 am do 04:00 pm
Místo Vědecká knihovna v Olomouci
Jméno
Kontaktní telefon 585222375
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Vědecká knihovna v Olomouci  - Olomoucký kraj
(Vzdělávací centrum VKOL, Ostružnická 3, Olomouc)

Kurz zaměřený na úpravu fotografií ve volně šiřitelném editoru GIMP, který volně navazuje na předcházející kurz pro začátečníky. Vstupní znalosti účastníků zahrnují schopnost otevřít fotografii v GIMPu, její základní úpravy (ořez, úprava velikosti, úprava barev, základní práce s vrstvami), uložení do daného formátu.

Akce je realizována díky finanční podpoře z dotačního programu VISK 2 a je pro knihovníky knihoven evidovaných u MK ČR zdarma.

Lektor: Mgr. Jiří Zacpal, Ph.D.

 

Typ akce: Vyšší úroveň počítačové gramotnosti

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
pokročilí

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  12

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů