Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce VISK 2 - Mobilní výukové programy pro Android
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

VISK 2 - Mobilní výukové programy pro Android

Událost Vyšší úroveň počítačové gramotnosti
Čas 24.10.2018
od 09:00 am do 03:00 pm
Místo Vědecká knihovna v Olomouci
Jméno
Kontaktní telefon 585 222 375
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Vědecká knihovna v Olomouci  - Olomoucký kraj
(PC učebna VKOL, Ostružnická 3, Olomouc)

Udělejte své vzdělávací lekce zábavnější a naučte se používat mobilní aplikace pro operační systém Android. Na semináři se seznámíte s vhodnými aplikacemi, které lze využít a obohatit tak lekce o prvek atraktivní pro děti i mládež. Značná část semináře bude věnována samostatné práci s aplikacemi.

Lektor: Mgr. Jiří Zacpal, Ph.D., Katedra informatiky UP Olomouc

Podmínkou účasti je vlastní mobilní zařízení s OS Android (chytrý telefon) a znalost základní práce s ním - tj. umět stáhnout a spustit aplikaci.

Akce byla finančně podpořena MK ČR v rámci projektu VISK 2 a je pro knihovníky knihoven evidovaných u MK ČR zdarma. Účastníci obdrží dokument o absolvování.

Přihlášky prostřednictvím webového formuláře na webu VKOL: https://www.vkol.cz/kalendar-akci-prihlaska.php?akce=visk-2-mobilni-vyukove-programy-pro-android

Typ akce: Vyšší úroveň počítačové gramotnosti

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
začátečníci

Požadovaná kvalifikace:  základní znalost OS Android (umět stáhnout a spustit aplikaci)

Maximální počet účastníků:  12

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů