Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce VII. workshop pro pracovníky metodických oddělení veřejných knihoven
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

VII. workshop pro pracovníky metodických oddělení veřejných knihoven

Událost Seminář
Čas Úterý 12.10.2021 09:00 do
Středa 13.10.2021 13:00
Místo Písek
Jméno
Kontaktní telefon 737243826
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Písek  - Jihočeský kraj

VII. workshop pro metodiky je organizován v roce, ve kterém se potýkáme s omezeními, nařízenou karanténou a dalšími restrikcemi. Měli jsme uzavřené knihovny a tuto dobu jsme využívali podle místních podmínek.  Zvláštní okolnosti uplynulých měsíců ovlivnily všechny a všechno. Přesto se naše jednání bude konat face-fo-face, a to v Městské knihovně roku 2019 - v Písku.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
jiné (uveďte v Poznámce)

Pro jaký typ knihoven:
knihovny v okresních městech

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Termín pro registraci:  25.09.2021

Maximální počet účastníků:  40

Učastnický poplatek:  500 Kč    pro členy SKIP:  400 Kč

Poznámky:
Slevu na vložném mohou uplatnit individuální členové SKIP a vždy 1 zástupce kolektivního člena SKIP. Obsah workshopu je zaměřen na práci metodiky v pověřených knihovnách.

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů