Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Valná hromada SKIP Plzeňského kraje
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Valná hromada SKIP Plzeňského kraje

Událost Konference
Čas 22.03.2016
od 10:00 am do 01:00 pm
Místo Plzeň
Jméno
Kontaktní telefon 377 306 940
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Plzeň  - Plzeňský kraj
(Vzdělávací centrum SVK PK, Smetanovy sady 2)

Valná hromada projedná zprávu o činnosti, zprávu o hospodaření a zprávu revizní komise za uplynulé období. Diskuse bude zaměřena na návrh nových stanov SKIP a aktivity SKIP. Počítáme s oceněním vybraných knihovníků, součástí programu bude prezentace dr. Giebische o exkurzi SKIP do knihoven v Německu a Dánsku.

Typ akce: Konference

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
Spolupořadatelem je Studijní a vědecká knihovna Plzeňského kraje

Upravit tuto akci

Akce dokumentů