Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Valná hromada Klubu dětských knihoven SKIP a seminář
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Valná hromada Klubu dětských knihoven SKIP a seminář

Událost Seminář
Čas Úterý 31.10.2017 14:00 do
Čtvrtek 02.11.2017 12:00
Místo Městská knihovna Ostrov
Jméno
Kontaktní telefon 724 253 627
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Městská knihovna Ostrov  - Karlovarský kraj

Pravidelná Valná hromada sekce Klub dětských knihoven SKIP (31. 10.), na kterou 1.-2. 11. naváže celostátní odborný seminář pro pracovníky dětských oddělení knihoven "Jak připravit kvalitní scénické čtení pro děti a s dětmi". Lektorkou MgA. Emílie Zámečníková z Katedry výchovné dramatiky DAMU.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
dětská odd.

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  350 Kč    pro členy SKIP:  350 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů