Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Uživatelé s mentálním postižením v knihovně
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Uživatelé s mentálním postižením v knihovně

Událost Seminář
Čas 04.06.2014
od 09:00 am do 12:30 pm
Místo Severočeská vědecká knihovna v Ústí nad Labem
Jméno
Kontaktní telefon 475 220 811, l. 229
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Severočeská vědecká knihovna v Ústí nad Labem  - Ústecký kraj
(W. Churchilla 3)

První část semináře bude mít formu přednášky zaměřené na základní informace o problematice mentálního postižení. Pozornost bude věnována především specifikům komunikace s lidmi s mentálním postižením, srozumitelným formám prezentace informací, vhodným typům dokumentů a službám, které lidé s mentálním postižením mohou v knihovně využívat.

Ve druhé části semináře, jež proběhne formou workshopu, si budou účastníci moci vyzkoušet, jak aplikovat některé získané poznatky do praxe.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Termín pro registraci:  02.06.2014

Maximální počet účastníků:  30

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů