Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Úvod do virtuální a rozšířené reality
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Úvod do virtuální a rozšířené reality

Událost Seminář
Čas 22.06.2021
od 01:00 pm do 05:00 pm
Místo Tišnov
Jméno
Kontaktní telefon 530334019
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Kreativní laboratoř

Místo konání:
Tišnov  - Jihomoravský kraj
(Městská knihovna Tišnov, Oddělení pro děti a mládež)

Virtuální realita je technologií, která si v posledních letech hledá své místo ve volnočasových a vzdělávacích institucích, včetně knihoven. V prvním bloku semináře si společně projdeme, co tato technologie přináší nového do světa vzdělávání a zábavy a jak ji knihovna může využívat ke komunikaci či síťování na dálku. Následně si prakticky vyzkoušíme, jak s virtuální realitou aktivně pracovat.

 

Kurz je realizován s podporou dotace Ministerstva kultury ČR z programu VISK 2 – Mimoškolní vzdělávání knihovníků. Výuky se ujmou lektorky z Katedry informačních studií a knihovnictví (KISK) z akademického pracoviště Filozofické fakulty Masarykovy univerzity.

Přihlašovací formulář: https://bit.ly/3gfHYbA

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
jiné (uveďte v Poznámce)

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
začátečníci

Požadovaná kvalifikace:  Školitelé, pedagogové, knihovníci, vedoucí volnočasových aktivit

Navazující seminář proběhne dne 29.06.2021.

Termín pro registraci:  09.06.2021

Maximální počet účastníků:  10

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
Kreativní dílna

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů