Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Udržitelnost v praxi: Šmidingerova knihovna Strakonice a Ekoporadna
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Udržitelnost v praxi: Šmidingerova knihovna Strakonice a Ekoporadna

Událost jiný typ (uveďte v Poznámce)
Čas 19.01.2021
od 01:45 pm do 03:00 pm
Místo online
Jméno
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
online  - Praha

Online webinář, který je součástí souboru vzděláváních akcí o udržitelném přístupu v knihovnictví. Jan Juraš nám představí základní principy udržitelnosti v knihovnictví na příkladu Šmidingerovy knihovny ve Strakonicích a Ekoporadny. Přihlašování na webinář bude zpřístupněno od 4.1.

Přihlašovací formulář:

https://forms.gle/gocsovF8bwQ1CjA5A

Před konáním webináře obdržíte email s dalšími pokyny.

Typ akce: jiný typ (uveďte v Poznámce)

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů