Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Udržitelnost v knihovnách: úvodní webinář celoročního vzdělávacího cyklu
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Udržitelnost v knihovnách: úvodní webinář celoročního vzdělávacího cyklu

Událost Seminář
Čas 25.01.2021
od 10:00 am do 01:00 pm
Místo ZOOM
Jméno
Kontaktní telefon 603544149
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
ZOOM  - Praha

Hlavním komunikačním tématem knihoven v roce 2021 bude udržitelnost, resp. Cíle udržitelného rozvoje přijaté Valným shromážděním OSN. Mnohé zahraniční knihovny i mezinárodní knihovnické iniciativy již vzaly tento koncept za svůj. Rokem 2021 bychom jej chtěli zabydlet i v českém knihovnictví.

Ve spolupráci s Informačním centrem OSN v Praze připravujeme celoroční vzdělávací cyklus pro knihovny. Začínáme webinářem 25. ledna 2021, který proběhne od 10 do 13 hodin a na němž se dozvíte, co se chystá v rámci celoroční kampaně, jak se do toho můžete zapojit a kde také čerpat informace a inspiraci. Vystoupí mimo jiné Michal Broža, ředitel Informačního centra OSN v Praze.

Úvodní webinář je zdarma a my vás na něj srdečně zveme!

Zaregistrujte se zde

 

Více informací o vzdělávacím cyklu

Za podpory Svazu knihovníků a informačních pracovníků ČR

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů