Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Tvoříme videa v knihovně
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Tvoříme videa v knihovně

Událost Seminář
Čas 23.09.2020
od 09:00 am do 03:00 pm
Místo Moravská zemská knihovna, Kounicova 65a, 601 87 Brno
Jméno
Kontaktní telefon 541 646 125
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Moravská zemská knihovna, Kounicova 65a, 601 87 Brno  - Jihomoravský kraj
(Moravská zemská knihovna, počítačová učebna v 6. patře)

Audiovizuální obsah je v online prostoru zastupován čím dál více a nese postupně významnější roli. Setkat se s ním můžeme téměř všude. Na YouTube, Instagramu, Facebooku a dalších platformách, které otevírají prostor i k propagaci samotné knihovny. Pojďme se společně podívat, jak důležitá je pro knihovnu audiovizuální propagace a jak nad tvorbou audiovizuálního obsahu myslet. Zkusíme si vytvořit své vlastní video od začátku až do úplného konce a odhalíme, co všechno se skrývá za celým procesem audiovizuální tvorby.

Lektor: Vojtěch Hamerský
Vystudoval střední odbornou školu knihovnickou a vyšší odbornou školu knihovnickou. Nyní studuje na Masarykově univerzitě magisterský obor Informační studia a knihovnictví. Vedle audiovizuální tvorby pro svůj YouTube kanál EclecticReader se také profesně věnuje sociálním médiím, marketingu a využitím technologií ve vzdělávání.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
služby

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  15

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů