Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Tvorba, zpracování a vyhodnocování dotazníků v knihovnách
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Tvorba, zpracování a vyhodnocování dotazníků v knihovnách

Událost Vyšší úroveň počítačové gramotnosti
Čas 23.04.2014
od 08:00 am do 02:00 pm
Místo Knihovna Bedřicha Beneše Buchlovana v Uherském Hradišti
Jméno
Kontaktní telefon 730 581 102
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Knihovna Bedřicha Beneše Buchlovana v Uherském Hradišti  - Zlínský kraj
(Knihovna Bedřicha Beneše Buchlovana v Uherském Hradišti (bývalá židovská synagoga vedle autobusového nádraží), Velehradská 714, Uherské Hradiště, 686 01)

Seminář seznamuje s praktickými radami zaměřenými na realizaci dotazníkového šetření v knihovně. Cílem je podat soubor informací o celém procesu dotazníkového šetření tak, aby po jeho provedení byli pracovníci schopni dotazník vytvořit a získali relevantní a hodnotná data. Kurz vede Mgr. Gabrie Šimková, lektorka informačního vzdělávání, Kabinet Informačních studií a knihovnictví Centrum CEINVE (Centrum informačního vzdělávání na Masarykově Univerzitě), koordinátorka projektu Výzkumy.knihovna.cz

Typ akce: Vyšší úroveň počítačové gramotnosti

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
mírně pokročilí

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů