Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Tvorba webových stránek pomocí šablony
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Tvorba webových stránek pomocí šablony

Událost Seminář
Čas 12.09.2019
od 09:00 am do 02:00 pm
Místo Plzeň
Jméno
Kontaktní telefon 377 306 940, 728 765 586
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Plzeň  - Plzeňský kraj

Pod odborným lektorským vedením si osvojíte zpracování a editaci nové webové stránky, přímo "na míru" činnosti vlastní knihovny. Naučíte se vkládat texty, obrázky, odkazy a další objekty a měnit vizuální podobu stránek. Kurz je určen úplným začátečníkům a měl by přispět ke zlepšení propagace činnosti knihoven.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

19. 9. 2019 od 9:00 hod.

Maximální počet účastníků:  14

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
Realizace kurzu je finančně podpořena programem VISK 2 Ministerstva kultury ČR, účast je bezplatná. Cestovné a stravné hradí vysílající organizace.

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů