Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Tvorba atraktivní prezentace
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Tvorba atraktivní prezentace

Událost Seminář
Čas 06.11.2018
od 09:00 am do 03:00 pm
Místo Moravská zemská knihovna v Brně
Jméno
Kontaktní telefon 541 646 125
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Moravská zemská knihovna v Brně  - Jihomoravský kraj
(Moravská zemská knihovna, počítačová učebna, 6. patro)

V kurzu se účastníci naučí pracovat se dvěma volně dostupnými softwary, díky kterým budou jejich prezentace, plakáty či příspěvky poutavé a nepřehlédnutelné.

Prvním z nástrojů je Prezi. Jde o program, který vám umožňuje vytvářet dynamické a zajímavé prezentace. Pro tvorbu můžete využít některou z přednastavených šablon, nebo si vytvořit prezentaci zcela podle sebe. Vkládání multimediálního obsahu je v Prezi samozřejmostí.

Druhým nástrojem je Canva. Velké množství šablon a návrhů v různých formátech, které Canva nabízí, vám umožní vytvářet neotřelé pozvánky na akce, příspěvky na web či sociální sítě.

Prezi i Canva fungují v online prostředí, vaši tvorbu tedy máte po ruce kdykoliv jste připojeni k internetu. Užitečné také může být jednouché sdílení práce se svými spolupracovníky.

Lektor: Mgr. Michaela Mrázová

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  8

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů