Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Syndrom vyhoření a psychohygiena
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Syndrom vyhoření a psychohygiena

Událost Seminář
Čas 16.05.2017
od 09:00 am do 12:30 pm
Místo Plzeň
Jméno
Kontaktní telefon 377 306 940
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Plzeň  - Plzeňský kraj
(Vzdělávací centrum SVK PK, Smetanovy sady 2)

Krátce z teorie syndromu vyhoření (se zaměřením na prevenci), ukázky testů, Bálintovská skupina (praktická část), relaxační techniky (psychodynamická masáž, Jacobsonovy relaxace) aj. Lektorka Mgr. Jana Eismanová.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  25

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
Školení se koná v rámci výkonu regionálních funkcí knihoven a pro účastníky je bezplatné. Cestovné a stravné hradí vysílající organizace.

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů