Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Sté výročí republiky a jak s ním naložit
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Sté výročí republiky a jak s ním naložit

Událost Seminář
Čas 24.10.2017
od 09:00 am do 01:00 pm
Místo Hradec Králové
Jméno
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Hradec Králové  - Královéhradecký kraj

Seminář je věnovaný 100. výročí založení Československa (28. 10. 2018). Účastníci se aktivně seznámí s možnostmi, jak s jubileem pracovat v knihovnách. Získají základní teoretický rámec potřebný k vymezení tématu z pohledu historie i didaktiky. Sami si vyzkouší konkrétní aktivity a činnosti. Celý seminář budou prostupovat tipy na tematicky relevantní zdroje různého druhu (tištěné, elektronické, odborné, populárně naučené aj.).

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  25

Učastnický poplatek:  100 Kč    pro členy SKIP:  100 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů