Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Šťastné číslo pro knihovnu ! (?)
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Šťastné číslo pro knihovnu ! (?)

Událost Seminář
Čas 24.09.2015
od 10:00 am do 04:00 pm
Místo Moravská zemská knihovna, Kounicova 65a, Brno
Jméno
Kontaktní telefon 734 684 729
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Moravská zemská knihovna, Kounicova 65a, Brno  - Jihomoravský kraj
(Kongresový sál)

Vyplatí se knihovna?

Na tuto otázku hledala Městská knihovna v Praze ve spolupráci s Univerzitou Pardubice u Univerzitou Mateje Bela odpověď v rámci tříletého projektu, který byl spolufinancován MK ČR (dotační program VISK) . A odpověď? Ano, vyplatí. A jak se k takové odpovědi dopracovat a zjistit, jestli se vaše knihovna vyplatí, můžete v rámci semináře zaměřeného na ROI problematiku. Více informací včetně přihlášení na roi.mlp.cz

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
management

Pro jaký typ knihoven:
jiné (uveďte v Poznámce)

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Termín pro registraci:  15.09.2015

Maximální počet účastníků:  1000

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
pro veřejné knihovny

Upravit tuto akci

Akce dokumentů