Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Správa webových stránek obecních knihoven
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Správa webových stránek obecních knihoven

Událost Seminář
Čas 07.04.2021
od 10:00 am do 12:00 pm
Místo online videokonference
Jméno
Kontaktní telefon 541 646 125
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
online videokonference  - Jihomoravský kraj
(online videokonference)

Náplň akce: 
Školení je určeno knihovníkům, kteří chtějí svépomocí (vy)tvořit moderní a uživatelsky přívětivou webovou prezentaci své knihovny. Dozví se, jak web spravovat a tvořit tak, aby na něm návštěvník vždy rychle našel to, kvůli čemu přišel a aby se mu s ním dobře pracovalo. Školení bude zaměřeno na práci se systémem (šablonou) tvorby webu pro malé knihovny.

Lektor: Jan Skůpa

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  15

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů