Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Specifika vyhledávání v různých medicínských databázích
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Specifika vyhledávání v různých medicínských databázích

Událost Seminář
Čas 25.05.2017
od 09:00 am do 02:00 pm
Místo Národní lékařská knihovna, Sokolská 31, Praha 2
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Národní lékařská knihovna, Sokolská 31, Praha 2  - Praha
(Čítárna 2. patro, Lékařský dům)

Seminář je především určen pro knihovníky z lékařských knihoven, jeho cílem je účastníkům více přiblížit možnosti vyhledávání v medicínských databázích. Pozornost bude převážně věnována práci s databázemi Medline Complete a Cinahl Complete a také možnostem využití citačních databází Web of Science a Scopus. Program semináře zahrnuje také praktický nácvik všech vyhledávacích prostředích

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
služby

Pro jaký typ knihoven:
lékařské knihovny

Požadovaná úroven:
mírně pokročilí

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů