Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Současnost literatury pro děti a mládež 2014
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Současnost literatury pro děti a mládež 2014

Událost Konference
Čas Středa 23.04.2014 00:00 do
Čtvrtek 24.04.2014 00:00
Místo Liberec
Jméno
Kontaktní telefon 482 412 124
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

12. ročník konference

Místo konání:
Liberec  - Liberecký kraj
(Krajská vědecká knihovna v Liberci)

Konference se bude konat ve spolupráci s Technickou univerzitou v Liberci a českou sekcí IBBY. V uvedeném termínu budou na liberecké radnici vyhlášeny nominace na výroční ocenění nejlepších autorů, překladatelů a ilustrátorů literatury pro děti a mládež Zlatá stuha 2013.

Typ akce: Konference

Pro koho je akce určena:
dětská odd.

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
Informace budou postupně doplňovány.

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů