Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Současná ruská literatura v českých překladech
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Současná ruská literatura v českých překladech

Událost Seminář
Čas 05.12.2019
od 09:00 am do 02:00 pm
Místo Moravská zemská knihovna v Brně
Jméno
Kontaktní telefon 541 646 126
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Moravská zemská knihovna v Brně  - Jihomoravský kraj
(Moravská zemská knihovna, malý sál, 6. patro)

Přednáška představí knihovníkům významné české překlady ruské literatury a to i před rokem 1989. Zaměří se na čtenářsky oblíbené tituly literárního kánonu i současné literatury a poradí, jak se zorientovat v hlavních soudobých trendech. Přednáška neopomine ani přehled současné ruské literatury pro děti a mládež a součástí přednášky bude i autorské představení zcela nového zpracování e- Slovníku ruských spisovatelů pro děti a mládež 20. století.

Lektoři: Mgr. Eva Kudrjavceva Malenová Ph.D. a Mgr. Josef Šaur, Ph.D.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  30

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů